PRODUCENT BYDŁA MIĘSNEGO ROKU 2017

30 listopada 2017 roku podczas IV Forum Sektora Wołowiny na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Konkursu PRODUCENT BYDŁA MIĘSNEGO ROKU 2017.

Kapituła Konkursu przyznała pierwsze miejsca oraz wyróżnienia w trzech kategoriach:

Kategoria: producent jałówek i buhajków hodowlanych

I miejsce:
Patryk Szarfenberg
woj. wielkopolskie

Wyróżnienie:

Krystyna Szczodrowska
woj. pomorskie

Paweł Stączek
woj. podkarpackie

Kategoria: producent odsadków

I miejsce:
Marian Ilnicki
Spółdzielcza Agrofirma Witkowo

woj. zachodniopomorskie

Wyróżnienie:
Marcin Ciok
Futura XXI sp. z o. o.

woj. warmińsko-mazurskie

Józef Kurianowicz
woj. podlaskie

Kategoria: producent bydła opasowego

I miejsce:
Norbert Sieczka
woj. wielkopolskie

Wyróżnienie:
Mariusz Demkowski
woj. podkarpackie

Piotr Bukała
woj. podkarpackie

Więcej informacji o zwycięzcach Konkursu w
Wydawnictwie Okolicznościowym
download

Laureaci i wyróżnieni zostali wyłonieni z grona 27 finalistów Konkursu.

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu PRODUCENT BYDŁA MIĘSNEGO ROKU 2017

Zbigniew Adryjana
woj. świętokrzyskie

Czesław Babkiewicz
woj. lubelskie

Bronisław Bach
woj. lubuskie

Piotr Bukała
woj. podkarpackie

Marcin Ciok
Futura XXI sp. z o. o.

woj. warmińsko-mazurskie

Robert Chudaś
woj. lubelskie

Mariusz Demkowski
woj. podkarpackie

Michał Główka
woj. świętokrzyskie

Marian Ilnicki
Spółdzielcza Agrofirma Witkowo

woj. zachodniopomorskie

Adam Kalinowski
woj. wielkopolskie

Mieczysław Kędzior
woj. podkarpackie

Wojciech Kosak Główczewski
woj. pomorskie

Andrzej Kowalewski
woj. podlaskie

Marek Kozłowski
woj. wielkopolskie

Józef Kurianowicz
woj. podlaskie

Paweł Mazur
woj. dolnośląskie

Sebastian Molas
woj. lubelskie

Wiesław Mordasiewicz
woj. podlaskie

Mariusz Paliwoda
woj. podlaskie

Paweł Pelc
woj. podkarpackie

Rafał Piotrowiak
woj. wielkopolskie

Piotr Prokop
woj. świętokrzyskie

Norbert Sieczka
woj. wielkopolskie

Paweł Stączek
woj. podkarpackie

Krystyna Szczodrowska
woj. pomorskie

Patryk Szerfenberg
woj. pomorskie

Jan Tatara
woj. lubelskie

GALERIA ZDJĘĆ Z WRĘCZENIA NAGRÓD